Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Life Tur 2014 yılında İstanbul'da kuruldu. Kuruluşundan bu yana pek çok bilimsel kongrenin yanı sıra resmi kuruluşların ve şirketlerin toplantı, seminer, yurtdışı ve yurtiçi fuar turları, lansman, konferans ve buna benzer pek çok organizasyonu başarıyla gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir. 
Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce gelen ve bu ilkeye inanan Life Tur'un sektöründe 30 yılı aşan tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap veren, tatil ve organizasyonlarınıza yönelik hizmet sunan, yaşam kalitesini artiran kendisini sürekli geliştiren sektörde deneyimi olan bir kuruluştur. Sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya yılın her günü devam etmektedir. 
Gerek kültür turları gerekse bireysel tatil organizasyonlarının değişilmez bir markası olma yolunda çalışmalarımızı titizlikle devam ettirmekteyiz.

VİZYON VE MİSYONUMUZ
Güveni ve saygınlığı temsil eden, mutlak müşteri mutluluğunu ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmaktır. 
Değişimci ve öncü hizmet anlayışımız, entelektüel birikimimiz, başarıya olan tutkumuz ile müşterimiz için vazgeçilmeyen bir hizmet markası ve çözüm ortağı olmak ve siz değerli misafirlerimize en iyi ve hızlı çözümler sunmaktır. 
Hizmet verdiğimiz tüm kuruluşları ulusal ve uluslararası pazarda sektörlerinde lider pozisyonlara taşımaktır.

OKUL TURLARI
LIFE TUR bir çok özel okul ve devlet okullarınında organizasyonlarını gerçekleştiren, en küçük ayrıntıları bile göz ardı etmeksizin, bu günün gençliğine başarılı şekilde hizmet vermektedir.

UÇAK BİLETLERİ
LIFE TUR yurtiçi ve yurtdışı en hızlı ve hesaplı uçak bileti sağlamak üzere THY, OnurAir, Anadolu JET, Atlas JET, Pegasus, Sky Airlines, SunExpress, British Airways, Airfrance, Lufthansa, Alitalia, Emirates, Austrian, KLM, Royal Jordanian başta olmak üzere tüm dünyadaki havayolu şirketleri ile anlaşmalıdır ve bu hava yolları adına iç ve dış hat uçak biletleri satmaktadır.
Bununla birlikte LIFETUR hem bireysel hemde şirketinizin dünyanın her yerinde karşılama, alan - otel - alan transferi ve şehir turlarınızı da organize etmekte olup siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için en hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir.

YURT İÇİ VE YURT DIŞI OTELLER
LIFE TUR olarak, Yurtiçi ve Yurtdışında bir çok anlaşmalı otellerimizle, sizin ve sevdiklerinizin tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için, her an araştırmalarımıza devam etmekteyiz.
Ayrıca firmamızın organize ettiği Yurtiçi ve özellikle Yurtdışı turlarımızla ( Yunanistan, Balkanlar, Bulgaristan ve Orta Avrupa) sizlerin görülmemiş daha fazla destinasyonlara ulaşmanız için her hafta sonu ve özel günlerde hizmet vermekteyiz.

BAYİ TOPLANTILARI VE KURUMSAL ORGANİZASYONLAR
LIFE TUR olarak kurumsal bayi toplantıları ve şirket gezilerinizi sizler için planlıyoruz. Projenin tamamı alanında uzman etkin yöneticilerimiz ve kadromuz tarafından kurgulanarak tüm misafirlerinizin motivasyonu ve mutluluğu için bütün detayları ince ayrıntılarla ve farklı toplantı seçenekleri ile planlıyoruz.
Ulusal ve uluslararası kongre organizasyonları, sempozyum, seminer, uluslararası dernek toplantılarının düzenlenmesi hizmetlerini güvenli ve profesyonel kadrosuyla hizmet vermekteyiz..

GEMİ (CRUISE) VE NEHİR TURLARI
Son yıllarda ülkemizdeki artan kruvaziyer turizm hareketliliği daha yalın bir ifade ile gemi turlarına olan ilginin odak noktasında olmanın vermiş olduğu mutluluk ve sorumluluk duygusu ile içinde bulunduğumuz sektörde çok iyi bir konuma gelmenin gururunu yaşıyoruz.
Gemi turu rezervasyonları konusunda en önemli farkımız yolcularımız ile iletişime geçtiğimiz ilk günden, seyahat dönüşüne kadar sürekli kendileri ile iletişim içerisinde olmamızdır. Tercih edecekleri rotaya, gemiye, gemideki kabin kategorisine karar verdikten sonra yolcularımız seyahat öncesi valizlerini hazırlarken de yanlarında olduğumuzu hissetmektedirler. Gemiye binmeden önce, gemide ve uğradıkları limanlarda bizleri arayıp yaşadıkları keyfi paylaşmaları bizleri ailelerinden biri olarak görmeleri mesleğimizi amatör ruhla ama profesyonelce yaptığımızın bir göstergesi olmaktadır.
Dünyanın en önde gelen Cruise firmaları ile dünyanın keşfedilmemiş güzelliklerini sizlere tanıtmaktan mutluluk duymaktayız.